EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Edirne Vali Vekili Sayın Engin Durmaz başkanlığında Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Mimar Kemaleddin Toplantı Salonunda, 2017-2018 eğitim öğretim yılında, okullarda güvenliğin azami ölçüye çıkarılması, okul güvenlik kameralarının tamamlanması ve Kent Güvenlik Sistemine entegrasyonu, uyuşturucu ve uyarıcı maddelerle mücadele konulu toplantı gerçekleştirildi.
2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Toplantıya, Edirne Vali Vekili Sayın Engin Durmaz, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, Edirne İl Emniyet Müdürü Sayın Ali Kemal Kurt, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Adil Akdoğan, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu Merkez İlçe Özel/Resmi Okul/Kurum Müdürleri, Okul Aile Birliği Başkan ve Yardımcıları, Merkez İlçe ve Merkeze Bağlı Köy Muhtarları katıldı.

İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Hakan Cırıt, yaptığı konuşmada, “Önümüzdeki hafta anaokulu, birinci ve  dokuzuncu sınıfların okullarına uyum haftasıdır. Uyum sürecinde öğrencilerin okulun çevresini ve içerisindeki birimleri tanıması, herhangi bir ihtiyacı olduğunda okulun hangi biriminden bu ihtiyacını karşılayacağı konularında öğretmenlerimiz tarafından gerekli eğitimler ve bilgilendirmeler yapılmaktadır. 18 Eylül 2017 tarihinde 2017-2018 eğitim öğretim yılının başlangıcını yapacağız. Bizde Sayın valimizin himayelerinde Milli Eğitim olarak okullarımızda gerekli tedbirleri alıyoruz. Bizim dışımızdaki kamu kurumları da kendi faaliyet alanlarında gerekli tedbirleri alıyorlar. Eğitim öğretimin sorunsuz olarak devam etmesi için tüm kurumlarla işbirliği içinde gerekli çalışmaları yapıyoruz” dedi.

Edirne İl Emniyet Müdürü Sayın Ali Kemal Kurt ve İl Jandarma Komutan Vekili Albay Adil Akdoğan bölgelerindeki okullarda alınan ve alınacak tedbirler hakkında bilgilendirmeler yaptı.

Toplantı, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmasıyla sona erdi.

08-09-201708-09-201708-09-2017

 

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.