EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AK Parti Edirne Milletvekili Sayın Rafet Sezen’den İl Millî Eğitim Müdürümüze Ziyaret

AK Parti Edirne Milletvekili Sayın Rafet Sezen, Edirne İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt’ı makamında ziyaret etti.
AK Parti Edirne Milletvekili Sayın Rafet Sezen’den İl Millî Eğitim Müdürümüze Ziyaret

AK Parti Edirne Milletvekili Sayın Rafet Sezen, Edirne İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt’a yeni görevinde başarılar dileyerek, “Türkiye’de Edirne ilimiz eğitim olarak çok iyi bir seviyede ama bu yeterli değil daha iyi seviyelere taşımak için el birliğiyle gereken çalışmaları yapacağız. Eğitim öğretim alanında üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Edirne’nin eğitimini daha iyi noktalara taşıyacak projeleri beraber hayata geçireceğiz” dedi.

Edirne İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilimizdeki eğitimin çıtasını daha da yukarılara çıkarmak için yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgiler sundu.

Edirne İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, AK Parti Edirne Milletvekili Sayın Rafet Sezen’e Türk Bayrağı motifli tablo hediye etti.

23-08-201723-08-2017

 

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.