EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Cinnah Genç Yazarlar” Birincisinden İl Millî Eğitim Müdürümüze Ziyaret

Millî Eğitim Bakanlığı ile Pakistan’ın Ankara Büyükelçiliği iş birliğiyle lise son sınıf öğrencileri arasında düzenlenen "Cinnah Genç Yazarlar Ödülü” isimli kompozisyon yarışmasında il birincisi olan Keşan Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi öğrencisi Ece Akgül, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt’ı ziyaret etti.
“Cinnah Genç Yazarlar” Birincisinden İl Millî Eğitim Müdürümüze Ziyaret

Ortak kader, tarih ve kültürel bağlara sahip iki ülkenin genç nesillerine uzanmak ve bu gençlere bağları en derin şekilde tanıtmak, ayrıca imzalanan anlaşmalar kapsamına iki ülke arasındaki eğitim ve iş birliğinin devam ettirilmesi, iki ülke arasındaki ilişkileri geliştirmek ve gençleri bilgilendirmek amacıyla, İki ülke arasındaki dostluğun ilelebet sürmesi için büyük çabalar harcayan, Pakistan kurucu lideri Muhammed Ali Cinnah´ ın ismini taşıyan "Cinnah Genç Yazarlar Ödülü” isimli kompozisyon yarışması düzenlenmiştir.

İlimizde değerlendirme sonucunda yarışmada birinci olan Keşan Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi 11. Sınıf öğrencisi Ece Akgül ve beraberinde Okul Müdürü Osman Başak, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt’ı ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz sayın Hakan Cırıt, başarısından dolayı öğrencimizi tebrik ederek, Pakistan Büyükelçiliği tarafından gönderilen ödülü il birincisi öğrencimiz Ece Akgül’e verdi.

25-09-201725-09-201725-09-2017

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.