EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DKAB Öğretmen Gelişimi Programı Etkinliği Gerçekleştirildi.

Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı içerisinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimizin mesleki bilgi, mesleki beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacı ile ´´Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri DKAB Öğretmen Gelişimi Programı´´ hazırlanmıştır.
DKAB Öğretmen Gelişimi Programı Etkinliği Gerçekleştirildi.

Bu kapsamda, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı Ekim ayı etkinliği, 30 Ekim 2018 Salı günü saat 16.00-17.00 saatleri arasında Edirne Selimiye İmam Hatip Ortaokulu toplantı salonunda İlimiz Merkez İlkokul, Ortaokul ve Liselerde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinin katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir.

             Programda; Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Zümre Başkanı Yusuf Kolayel’in sunumu ve öğretmenlerin paylaşımlarıyla ´´Ders dışı sosyal ve kültürel etkinliklerin DKAB ile din, ahlak ve değerler alanı derslerinin öğretilmesine ve öğrencilerin okula aidiyet duyguları üzerine olumlu etkileri´´ konusu değerlendirilmiştir.

 

01-11-201801-11-2018

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.