EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

e-Twinning Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı e-Twinning bilgilendirme toplantısı İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt’ın başkanlığında 18 Ekim 2018 Perşembe günü gerçekleştirildi.
e-Twinning Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

Edirne Halk Eğitimi Merkezi Mimar Kemaleddin Konferans Salonunda düzenlenen toplantının sabah düzenlenen ilk oturumuna, Edirne Merkez ile Havsa, Süloğlu ve Lalapaşa ilçelerinde bulunan okullarımızın yöneticileri, öğleden sonra düzenlenen ikinci oturumuna ise öğretmenlerimiz katıldı. 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, yapmış olduğu konuşmasında ilimizin e-twininning uygulamalarında çok iyi durumda olduğunu belirterek, daha da iyi duruma getirmek için gerekli çalışmaların devam edeceğini söyledi.

Ortaklaşa yürütülen her projenin öğretmenlerimizin birlikte çalışma gücünü arttırdığını söyleyen İl Millî Eğitim Müdürümüz, bu durumun ekip çalışma ruhunu geliştirdiğini söyledi.

e-Twinning ile birçok okulun ortak projeler sayesinde etkileşime geçtiğini söyleyen İl Millî Eğitim Müdürümüz, okulların birbirleriyle iletişim halinde olmasının çok güzel çalışmaların ortaya çıkmasını sağladığını söyledi.

e-Twinning kapsamında yapılan çalışmaların eğitim-öğretim sürecinin bir parçası olduğunu söyleyen İl Millî Eğitim Müdürümüz, ilimizde görevli öğretmenlerimizin çok iyi çalışmalara imza atacak potansiyele sahip olduğunu söyleyerek, yapacakları çalışmalar için başarılar diledi.

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı e-Twinning bilgilendirme toplantısı, yapılan sunumlar ile davam etti.

18-10-201818-10-2018

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.