EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EBA Yönetici Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt başkanlığında Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Yönetici Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi.
EBA Yönetici Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

Edirne Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen toplantıya, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, Müdürlüğümüz Müdür Yardımcıları, İlçe Millî Eğitim Müdürleri, Müdürlüğümüz Şube Müdürleri ve okul yöneticileri katıldı.

Toplantı, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Hakan Cırıt, yaptığı konuşmada, “Günümüz teknolojisini çok iyi kullanmalıyız. EBA, Türkiye için önemli bir sistem. Dünyada bulunan tek eğitim sistemidir. Bu sistemi aktif bir şekilde kullanmalıyız. EBA sistemi çok kapsamlı bir sistem. Okul yöneticileri ve öğretmenlerimiz kendi alanlarıyla ilgili çalışmalarını bu sistem üzerinden öğrencilerine aktarabilir. Edirne olarak EBA kullanımında ülke genelinde 6. sıradayız bununla yetinmeyip çıtayı daha yükseltmeliyiz” dedi.

Toplantı, Fatih Projesi İl Koordinatörü Sayın Sefer Temir, Fatih Projesi Eğitmeni Sayın Murat Temirkıran, katılımcılara, “İlimizde Fatih Projesi Verileri”, “Etkileşimli Tahta Devir İşlemleri”, “Fatih Projesi Eğitimleri”, “BTR Görevlendirilmesi”, “İlimizde EBA Kullanımı” ve “Kurum Bilgi Modülü” konularında bilgi vermesiyle sona erdi.

30-03-201830-03-201830-03-201830-03-2018

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.