EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Edirne´den Öğretmenimiz Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonunda

        Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde resepsiyon verdi. 
Edirne´den Öğretmenimiz Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonunda

2

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde resepsiyon verdi. TBMM Başkanı İsmet YILMAZ, Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU ve eşi Sare DAVUTOĞLU, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi AKAR ve eşi Şule AKAR’ın da hazır bulunduğu resepsiyona bazı bakanlar, müsteşarlar, kuvvet komutanları, yüksek yargı organları, azınlık cemaatlerinin temsilcileri, sanatçılar, milli sporcular, STK temsilcileri ve her bölgeden üç olmak üzere toplam 21 öğretmen katıldı. Daha önce sadece üst düzey protokol arasında düzenlenen ve ilk kez öğretmenlerin de konuk edildiği resepsiyonda öğretmenlere MEB Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Sayın Doç. Dr. Ali YILMAZ, Daire Başkanı Sayın Muhittin YILMAZ, Şube Müdürü Sayın Osman Nuri ARIKAN eşlik etti. Marmara Bölgesi’ni İstanbul, Çanakkale ve Edirne temsil ederken ilimiz adına 80. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Arzu ULAŞDIR resepsiyonda hazır bulundu.

 

222

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.