EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim-Öğretim Yılı Sonu Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı sene sonu değerlendirme toplantısı İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt başkanlığında, merkez resmi/özel okul/kurum müdürlerimizin katılımıyla 04 Haziran 2018 Pazartesi günü gerçekleştirildi.
Eğitim-Öğretim Yılı Sonu Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

Devecihan Kültür Merkezinde düzenlenen toplantı Saygı duruşunda bulunulması ve akabinde İstiklâl Marşımızın okunması ile başladı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, yapmış olduğu toplantı açılış konuşmasında verimli bir eğitim öğretim yılını geride bıraktıklarını belirterek, ilimizde eğitim camiası olarak, akademik, sosyal, sportif ve sanatsal alanlarda birçok çalışmaya imza atıldığını söyledi.

4006 TUBİTAK Bilim Fuarlarına ilimiz geneli ortaokul ve lise öğrencilerimizin birçok projeyle başvuruda bulunduğunu söyleyen İl Millî Eğitim Müdürümüz, bu başvuruların sonucunda öğrencilerimiz Marmara Bölge Finallerinden ve Türkiye Finallerinden derecelerle dönerek, ilimizi en iyi şekilde temsil ettiklerini belirtti.

Bu yıl ilimiz okulları genelinde başlatılan sosyal sorumluluk projesi olan “Kan Ver Can Ver” projemizin öğrencilerimizden ve velilerimizden olumlu dönüş aldığını, proje kapsamında 2017-2018 eğitim-öğretim yılı süresince merkez ilçe ve ilçelerimizden toplamda 1825 ünite kan toplandığını belirten İl Millî Eğitim Müdürümüz, proje ile öğrencilerimiz kan vermenin önemi hakkında bilinçlendiğini ve projenin bölge illerine de örnek olduğunu söyledi.

İsmiyle Müsemma Okullar Projesinden bahseden İl Millî Eğitim Müdürümüz, proje ile öğrencilerimizin tarihi ve önemli şahsiyetleri daha iyi tanıdığını ve anladığını söyleyerek, projeyi sahiplenen okul yöneticilerimize ve projede yer alan öğrencilerimize teşekkür etti.

Toplantı, 2017-2018 eğitim öğretim yılının değerlendirilmesi, sene sonu yapılacak iş ve işlemler ile dikkat edilmesi gereken hususların görüşülmesinin ardından sona erdi.

04-06-201804-06-201804-06-201804-06-201804-06-2018

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.