EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Etkili İletişim Becerileri” Semineri

  Müdürlüğümüz idari kadrosu ve okul müdürleri, İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde düzenlenen “Etkili İletişim Becerileri” konulu seminere katıldı.  
“Etkili İletişim Becerileri” Semineri

Müdürlüğümüz idari kadrosu ve okul müdürleri, İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde düzenlenen “Etkili İletişim Becerileri” konulu seminere katıldı.

06 Aralık 2014 Cumartesi günü İstanbul Gelişim Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Yard. Doç. Dr. Mine Afacan FINDIK tarafından verilen “Etkili İletişim Becerileri” konulu seminere, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin ÖZCAN, Maarif Müfettişleri Başkanı, Başkan Yardımcısı, Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve merkezdeki okul müdürleri katıldı.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Sayın Abdülkadir GAYRETLİ, seminer öncesi yaptığı konuşmada, üniversitenin kuruluş aşamasından bahsetti, yaptıkları projeler hakkında bilgiler verdi.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Yard. Doç. Dr. Mine Afacan FINDIK ise seminerde, kişilerin birbiriyle iletişimi nasıl daha etkili kullanabileceklerini ve iletişimin toplum hayatındaki etkileri konularına değindi.

Seminerin ardından katılımcılara üniversitenin diğer bölümleri gezdirildi.

Katılımcılar daha sonra, Akvaryum AVM’de ki Bilim Merkezi’nde bulunan İnsan Vücudunda Çarpıcı Yolculuk Sergisini gezdiler. Boğazda yapılan tekne gezisinin ardından, gezi, Mall Of İstanbul’da yer alan Bilim Tüneli ziyaretiyle son buldu.

            İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin ÖZCAN, “Verdikleri seminerden dolayı İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Yard. Doç. Dr. Sayın Mine Afacan FINDIK’a, katkılarından dolayı İstanbul Gelişim Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Sayın Abdülkadir GAYRETLİ’ye teşekkür ederim. Bu vesileyle idari kadro ile okul müdürlerimiz birbirlerini daha yakından tanıma ve kaynaşma imkanı buldular” dedi.

1  1

1  1

1  1

1  1

1  1

1  1

1  1

1  1

 

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.