EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Genç Yazarlardan İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan CIRIT’a Ziyaret

Türkçe Öğretmeni Başar ATARBAY öncülüğünde, öğrencileriyle birlikte yazdıkları “Masal Okulu” adlı kitabı takdim etmek üzere İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan CIRIT’ı makamında ziyaret ettiler.
Genç Yazarlardan İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan CIRIT’a Ziyaret

Her çocuğun büyüleyici bir hayal dünyası vardır. Kimisi sessiz, sakince bunu içinde yaşarken kimisi de içinde yaşayan kahramanlara hayat vermek için alır kalemi eline. Yazar, yazar ve bu 22-06-2017kahramanlarını diğer insanların hayal dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkarır. Bu yolculuk, kendisine olduğu kadar hayallerine misafir olduğu diğer insanlara da fayda sağlar.  Bu düşünce ile yola çıkan Türkçe Öğretmeni Başar ATARBAY, öğrencileri Aynur Kübra ALTINYAPRAK, Kerem Cem FİDAN, İlayda ŞENER, Ayberk GÜREN, Sümeyra TÜDEŞ, Aleyna ÖZDAMAR ve velileri temsilen Dinçer ŞENER, hayallerine ve kahramanlarına hayat vermek, küçüklerine örnek olmak ve hayallerini tam olarak yaşayamayan büyüklerine hayallerini hatırlatmak amacıyla kaleme aldıkları “ Masal Okulu” isimli kitaplarını sunmak için İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan CIRIT’ı ziyaret etti.

Kendisini ziyarete gelen genç kalemlerle özel olarak ilgilenen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan CIRIT, “Ülkemizin geleceği açısından çok önemli olan yazarlığın bu yaşlarda ilgi görüyor olmasından dolayı çok mutluyum. İnşaallah Edirne’mizde bu tür çalışmalar artarak devam eder. Bu çalışmanın diğer öğrencilere de örnek olmasını umut ediyorum. Her zaman, her konuda yanlarında olduğumu da özellikle belirtmek istiyorum” dedi.

Daha sonra, Türkçe Öğretmeni Başar ATARBAY ve öğrencileri kaleme aldıkları kitabı İl Millî Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT’a takdim ettiler.

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.