EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halk Eğitimi Merkezleri Arası Koordinasyon Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında Gerçekleştirildi.

Halk Eğitimi Merkezleri Arası Koordinasyon Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında Gerçekleştirildi.

 Hasan Sezai Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda düzenlenen toplantıya Müdürlüğümüz  Hayat Boyu Öğrenme Hizmetleri Müdür Yardımcısı Sayın Nail Yılmaz, Şube Müdürü Sayın Mehmet Özer ile İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri, Hayat Boyu Öğrenme Biriminden Sorumlu Şube Müdürleri ve Edirne genelinde faaliyet gösteren Halk Eğitimi Merkezi Müdürleri katıldı.

Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüklerince ilçelerde yaptıkları çalışmalara ilişkin sunumların yapılması ile başlayan toplantıda, önümüzde ki dönem yapılması planlanan çalışmalar ele alındı. 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr.Önder Arpacı, Hayat Boyu Öğrenmenin önemine dikkat çektiği konuşmasında Halk Eğitimi Merkezlerimizin tüm vatandaşlarımıza ulaşma noktasında çok önemli görevler üstlendiğini belirterek Halk Eğitimi Merkezlerimiz tarafından genel ihtiyaca yönelik açılan kursların yanında ,bölgesel ihtiyaç ve taleplere yönelik açılacak kursların da o bölgeye ve vatandaşına önemli katkılar sunacağını, açılan kursları başarıyla  tamamlayan kursiyerlerin ise sertifikalandırıldıklarını ifade etti. 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, yapmış oldukları çalışmalardan dolayı Halk Eğitimi Merkezi ve tüm çalışanlarına teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 28-10-202128-10-202128-10-202128-10-2021

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.