EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayat Boyu Öğrenmenin Desteklenmesi Projesi

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü işbirliği ile açılan Hayat Boyu Öğrenmenin Desteklenmesi Projesi 2 Hibe Teklif Çağrısı hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Hayat Boyu Öğrenmenin Desteklenmesi Projesi

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti tarafından finanse edilen İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı IPA Bileşen IV kapsamında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü işbirliği ile açılan Hayat Boyu Öğrenmenin Desteklenmesi Projesi 2 Hibe Teklif Çağrısı hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda 17/10/2014 tarihinde saat 16:00’da düzenlenen bilgilendirme toplantısı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Kemal SOYTÜRK’ün başkanlığında, Müdürlüğümüz ARGE Birimi Proje ekibi, il ve ilçe merkezlerindeki Halk Eğitim Müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

        Toplantıda, ARGE Birimi Proje Ekibi tarafından, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti tarafından finanse edilen İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı IPA Bileşen IV kapsamında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü işbirliği ile açılan Hayat Boyu Öğrenmenin Desteklenmesi Projesi 2 Hibe Teklif Çağrısı hakkında bilgi verilerek, Halk Eğitim Merkezi Müdürleri ile geliştirilebilecek proje fikirleri görüşülmüş, başvuru süreci ve ön teklif aşaması hakkında bilgilendirme yapılmış, sorular cevaplandırılmıştır.

 1  1  1  1

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.