EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi.

Vali Yardımcımız Sayın Dr. Yusuf Güler başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt ile komisyonda yer alan kurum ve kuruluşların temsilcileri katıldılar.
İl Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi.

Toplantı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt tarafından, Hayat Boyu Öğrenme kapsamında ilimizde yürütülen çalışmalara ilişkin istatistiki bilgilerin paylaşılmasıyla başladı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, İl Hayat Boyu Öğrenme kapsamında vatandaşlarımızın ihtiyaçları ile kurum ve kuruluşlardan gelen talepler doğrultusunda çalışmaların yürütüldüğünü söyleyerek, 2018-2019 eğitim öğretim yılında da gelen talepler doğrultusunda kurslar açılacağını söyledi.

Kurumlar arasında işbirliğinin önemine değinen İl Millî Eğitim Müdürümüz,  bu kapsamda gerçekleştirilen İl Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu toplantısının hayırlı olması temennisinde bulundu.

Vali Yardımcımız Sayın Dr. Yusuf Güler, öğrenmenin hiç bitmeyen bir süreç olduğunu belirttiği konuşmasında, hayat boyu öğrenme, insanın doğumuyla başlayıp, ölümüne dek devam eden bir süreç olduğunu söyledi.

Hayat boyu öğrenme kapsamında tüm paydaşlar işbirliği içesinde çalışmalı diyen Vali Yardımcımız Sayın Dr. Yusuf Güler, bu anlamda tüm kurum ve kuruluşlara çok önemli görevler düştüğünü söyleyerek, paydaşlarımızın pozitif yaklaşım göstermesini beklediğini belirtti.

Hayat Boyu Öğrenme Hizmetlerinden sorumlu Şube Müdürü Sayın Yüksel Yazıcı tarafından katılımcılara sunum yapıldı.

İl Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu Toplantısı, bir önceki toplantıda alınan kararların görüşülmesi ve değerlendirilmesi, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında yapılacak çalışmaların görüşülmesi ile katılımcıların beklenti ve önerilerinin alınması ve dilek temennilerin ardından sona erdi.

26-09-201826-09-201826-09-2018

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.