EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz İle Trakya Üniversitesi Arasında Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzalandı.

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz İle Trakya Üniversitesi Arasında Düzenlenen (Fen ve Sosyal Bilimler Programı uygulanan Edirne Akmercan Anadolu İmam Hatip Lisesi) Eğitimde İşbirliği Protokolü 09 Ekim 2017 Pazartesi günü Trakya Üniversitesi Rektörlük binasında imzalandı.
İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz İle Trakya Üniversitesi Arasında Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzalandı.

Protokol ile Fen ve Sosyal Bilimler Projesi/Programı uygulayan Edirne Akmercan Anadolu İmam Hatip Lisesinde uygulanan projenin/programın amaçları doğrultusunda eğitim öğretim faaliyetlerini yürütmek için İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Trakya Üniversitesi arasında işbirliği ve koordinasyon sağlanacaktır.

Ayrıca, birbirine kaynaklık teşkil eden kurumların eğitimde işbirliği yaparak resmi ve özel temel eğitim ve ortaöğretim kademelerindeki öğrencilerimize millî, manevi, ahlâkî, insani ve kültürel değerlerimizin kazandırılması, Trakya Üniversitesinde görevli akademisyenler ile öğretmenlerimizin karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunması, öğretmenlerin mesleki ve akademik gelişmelerine katkı verilmesi, Trakya Üniversitesinde eğitim gören öğrencilerin öğretmenlik uygulamalarına katkı verilmesi amaçlanmıştır.

Protokol, Trakya Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Sayın Erhan Tabakoğlu, Müdürlüğümüz adına İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt  ile Edirne Akmercan Anadolu İmam Hatip Lisesi adına okul müdürü Sayın Lokman Kızılyar tarafından imzalanarak yürürlüğe girdi.

Taraflar, protokolün hayırlı olması temennisinde bulundular.

09-10-201709-10-201709-10-2017

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.