EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü Hüseyin ÖZCAN´ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

            Şehitler tepesi boş değil,             Toprağını kahramanlar bekliyor!             Ve bir bayrak dalgalanmak için;             Rüzgâr bekliyor!
İl Millî Eğitim Müdürü Hüseyin ÖZCAN´ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

             Medeniyetler, geleceğe bedel ödeyenlerin omuzlarında taşınır. Tarih, zorlu mücadelelerden başarıyla çıkanların öncülüğünde yazılır. Büyük zaferler, büyük milletlerin kaderidir.

             Tarihin dilinden düşmeyen destanlar yazan, her karış toprağını kanlarıyla sulayarak istiklâlinden kopmayan Aziz Milletimiz; 94 yıl önce olduğu gibi bugün de büyük zaferin ruhundan hiçbir şey kaybetmemiştir. Ulu Önder ATATÜRK’ ün yüreğimizde taşıdığımız: “Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır." sözü tüm dünyanın zihnine yeniden kazınmıştır.

             Bu necip millet, “ne can, ne canan, önce vatan” diyerek her daim kahramanca mücadele veren ecdadının ve evladının fedakârlığını asla unutmayacaktır.

             Bu vesileyle, milletimizin Zafer Bayramı’nın 94. yıldönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, vatan için fedakârlığın en büyüğünü yapan tüm şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla yâd ediyorum. Ruhları şad olsun.

 

 

 

                                                                                                                                    Hüseyin ÖZCAN

                                                                                                                                İl Millî Eğitim Müdürü

 

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.