EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz, Kompozisyon Yarışmasına Katılan Öğrencimize Katılım Belgesini Verdi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, 11 Ekim 2018 Perşembe günü Edirne Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesini ziyaret ederek, “Cinnah Genç Yazarlar Ödülü” kompozisyon yarışmasına katılan öğrencimize katılım belgesini verdi.
İl Millî Eğitim Müdürümüz, Kompozisyon Yarışmasına Katılan Öğrencimize Katılım Belgesini Verdi.

Bakanlığımız ve Pakistan Büyükelçiliği işbirliğinde; Pakistan ile mevcut kardeşlik ilişkilerini geliştirmek amacıyla düzenlenen, bu yıl ki konusu “Tarihin ve Turizmin Buluştuğu Ülke Pakistan” olarak belirlenen “Cinnah Genç Yazarlar Ödülü” adlı kompozisyon yarışmasına katılan Edirne Yıldırım Beyazıt Lisesi öğrencimiz Gülben Yamen’e katılım belgesi ve hediyesi İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt tarafından verildi.

Öğrencimizi yarışmaya katılım göstermesinden dolayı tebrik eden İl Millî Eğitim Müdürümüz, yazmayı, okumayı seven ve eserler üreten öğrencilerimizin öz becerilerinin de geliştiğini, ilimizde öz becerisi gelişmiş, gelişmeye açık birçok öğrencimizin olduğunu söyleyerek, öğretmenlerimizden ve eğitim yöneticilerimizden öğrencilerimizi bu gibi yarışmalara teşvik ederek, gelişimlerine katkı sağlamalarını istedi.

Cinnah Genç Yazarlar Ödülü kompozisyon yarışması gibi uluslararası yarışmaların ülkeleri birbirine yakınlaştırdığını söyleyen İl Millî Eğitim Müdürümüz, bu gibi yarışmalara eserleriyle katılan öğrencilerimizin ülkeler arasında kültür ve gönül elçiliği görevini üstlendiklerini söyledi.

Öğrencimizi tebrik ederek, Cinnah Genç Yazarlar Ödülü kompozisyon yarışması katılım belgesini ve hediyesini veren İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, öğrencimizin ailesine ve öğrencimizi teşvik eden öğretmen ve okul yöneticilerine teşekkür etti.

12-10-201812-10-201812-10-2018

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.