EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Özel Edirne Beykent Okullarını Ziyaret Etti.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, ilimiz okullarını ziyaretleri kapsamında Özel Edirne Beykent Okullarını ziyaret etti.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Özel Edirne Beykent Okullarını Ziyaret Etti.

14 Eylül 2017 Perşembe günü gerçekleşen ziyarette, Özel Edirne Beykent Okullarında görev yapan öğretmenlerle de bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürümüz, yapmış olduğu konuşmasında; ilimizde bulunan tüm okul kurumların ve buralarda görev yapan öğretmenlerimizin ve personelimizin resmi-özel ayrımı olmaksızın Edirne eğitim camiasının bir üyesi olduğunu, amacımızın Edirne’mizin ve ülkemizin geleceği olan öğrencilerimizi en iyi şekilde eğiterek, hayata donanımlı bir şekilde hazırlamak olduğunu söyledi.

2017-2018 eğitim-öğretim yılından itibaren 1., 5. ve 9. Sınıflardan itibaren uygulanmaya başlanacak olan yenilenen müfredat hakkında da konuşan İl Millî Eğitim Müdürümüz, yenilenen müfredatın geliştirilmesi aşamasında farklı kademe ve sınıflarda alanlarında yetkin öğretmenler ve akademisyenlerin görev aldığını, il zümrelerinin bu sürece dahil edilerek görüşlerinin alındığını, askı süreci boyunca gelen tüm görüş ve önerilerin değerlendirildiğini belirtti.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, ziyaretin anısına okul yönetici ve öğretmenleri ile birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.

15-09-201715-09-201715-09-201715-09-2017

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.