EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Özel Eğitim ve Öğretim Kurum Temsilcileriyle Bir Araya Geldi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, Keşan ilçemizde, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası ile Müdürlüğümüz işbirliğiyle düzenlenen istişare toplantısı kapsamında; özel eğitim ve  öğretim kurumları temsilcileriyle bir araya geldi.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Özel Eğitim ve Öğretim Kurum Temsilcileriyle Bir Araya Geldi.

Toplantıya, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Helvacıoğlu, Edirne Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Kemal Soytürk, Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İlhan Saz, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcısı Sayın Sevtap Engin, özel eğitim ve öğretim kurumlarının temsilcileri katıldı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, yaptığı konuşmada, “Bu toplantıda, İl ve İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ile özel sektör yöneticileri olarak birlikte alacağımız kararlarla, birlikte yapacağımız çalışmalarla, eksikliklerimizi tamamlayarak eğitim camiasına daha büyük hizmetler yapacağımıza inanıyoruz” dedi.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Helvacıoğlu, “İnsana yapılan yatırım, ülkeyi büyütecek en hızlı yatırım olacaktır. En iyi mirasın da eğitim olduğunu söylemek gerekir” dedi.

Toplantı, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmasıyla sona erdi.

20-11-2017

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.