EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, Edirne Selimiye İmam Hatip Ortaokulu Mezuniyet Törenine Katıldı.

Edirne Selimiye İmam Hatip Ortaokulu mezuniyet programı velilere ve mezun öğrencilere verilen iftar yemeğinin ardından okul bahçesinde gerçekleştirildi.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, Edirne Selimiye İmam Hatip Ortaokulu Mezuniyet Törenine Katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Cırıt, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Abdullah Bülbül, İlahiyat Fakültesi Dekanı Profesör Dr. Cevdet Kılıç, eğitim yöneticileri ,STK Temsilcileri ve velilerin katılımı ile gerçekleşen mezuniyet programı İstiklal Marşı ile başlayıp 8. sınıf öğrencisi Burak Adaş’ın Kuran-ı Kerim Tilaveti ile devam etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, yapmış olduğu konuşmasında: "Bütün toplumların ve ülkelerin en önemli güvencesi genç nesillerdir. Bu anlamda bizlerin ve mazlum coğrafyaların umutlu geleceği siz gençlersiniz” dedi.  

Konuşmasının devamında, İmam Hatip Okullarından milli ve manevi değerlerine bağlı, vatanını seven, lider karakterli bir gençliğin yetiştiğini ifade eden Sayın İl Millî Eğitim Müdürümüz, böyle bir gençliğe yarınlarımızı teslim ederken şahsımın ve inanıyorum ki ailelerinizin güveni sonsuzdur dedi.

Sine –vizyon gösterimi ve okul musiki korosunun seslendirdiği ilahiler eşliğinde devam eden mezuniyet programında eğitim öğretim yılı içerisinde veren el alan elden üstündür düsturu ile okula maddi, manevi  katkıda bulunan  velilere plaket takdim edildi.

Mezuniyet töreni 2016-2017 eğitim öğretim yılında dereceye giren öğrencilere plaketlerinin verilmesi ile devam etti. Okul üçüncüsü olan Senanur Dikmen’e Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Abdullah Bülbül, okul ikincisi olan Burak Adaş’a İlahiyat Fakültesi Dekanı Profesör Dr. Cevdet Kılıç ve okul birincisi olan Sümeyye Habibe Yaltı’ya  İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Cırıt  tarafından plaket takdim edildi.

Program öğrencilere mezuniyet belgelerinin verilmesiyle sona erdi.

 09-06-201709-06-201709-06-201709-06-201709-06-201709-06-2017

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.