EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, Lalapaşa İlçemizde Görevli Öğretmenlerimizle Bir Araya Geldi.

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzce planlanan “”Öğretmenlerle Buluşma” programı kapsamında Lalapaşa İlçemizi ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, düzenlenen programda ilçede görevli öğretmen ve idarecilerle bir araya geldi.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, Lalapaşa İlçemizde Görevli Öğretmenlerimizle Bir Araya Geldi.

Öğretmenlerin 2018 Eylül Dönemi Mesleki Çalışma Programı kapsamında okullarında görevli öğretmenlerle buluşan İl Millî Eğitim Müdürümüz, öğretmenlerimize yeni eğitim-öğretim yılında başarılar dileyerek, 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılının tüm ülkemiz için hayırlı olmasını diledi.

Ziyareti sırasında ilçede görevli okul yöneticileriyle toplantı gerçekleştiren ve ilçede bulunan okulların eğitim-öğretim yılına hazırlık durumları hakkında bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürümüz, okul yöneticilerimize, okullarımızın eğitim-öğretime açılış sürecinde herhangi bir aksaklık yaşanmaması için gerekli tüm tedbirlerin alınması talimatında bulundu.

11-09-201811-09-201811-09-2018

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.