EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, Öğrencilerimize Forma ve Spor Malzemesi Hediye Etti.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, Hayatı Pasla Otizmi Şutla futbol turnuvasında centilmenlik kupası alan Fevzipaşa İlkokulu öğrencilerimizin kendisinden Galatasaray forması isteklerini kırmayarak öğrencilerimize üzerinde Gomis’in adı ve numarasının yazılı olduğu Galatasaray forması hediye etti.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, Öğrencilerimize Forma ve Spor Malzemesi Hediye Etti.

Formaları alan öğrencilerimiz okul müdürleri Sayın Meral BOZKURT ve öğretmenleri ile birlikte İl Millî Eğitim Müdürümüze teşekkür ziyaretinde bulundu. Öğrencilerimizin ziyaretinde memnuniyet duyduğunu ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz, öğrencilerimize bir sürpriz daha yaparak içerisinde Futbol, Basketbol, Voleybol toplarının bulunduğu spor malzemelerini okullarına armağan etti.

Öğrencilerimizin akademik başarılarının yanında sportif anlamda da kendilerini geliştirmelerinin önemine değinen İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, her öğrencimizin en az bir spor dalında lisans sahibi olması gerektiğini söyledi. 

25-05-201825-05-201825-05-201825-05-2018

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.