EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, Öğretmenlerimizle Buluşuyor.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan “Öğretmen Buluşmaları” çerçevesinde, ilçelerimizde görevli ve 2018 Eylül Dönemi Mesleki Çalışma Programı kapsamında okullarında, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılına hazırlanan öğretmenlerimizle bir araya geliyor.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, Öğretmenlerimizle Buluşuyor.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Uzunköprü’de Görevli Öğretmenlerimizle Buluştu.

Öğretmen Buluşmaları kapsamında ilk ziyaretini, 2018 Eylül Dönemi Mesleki Çalışma Programının ilk günü olan 03 Eylül 2018 Pazartesi günü Uzunköprü ilçemize gerçekleştiren İl Millî Eğitim Müdürümüz, ilçe genelinde görevli öğretmen ve idarecilerle bir araya geldi. Program, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt’ın ilçede görevli öğretmen ve yöneticilerimizle birlikte Millî Eğitim Bakanımız Prof. Dr. Sayın Ziya SELÇUK’un, tüm öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmasının takibi ile başladı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, Uzunköprü ilçemizde görevli öğretmenlerimize hitaben yapmış olduğu konuşmasında tatillerinden dönen tüm öğretmenlerimize hoş geldiniz diyerek, 10 gün sürecek olan Mesleki Çalışma Programının tüm öğretmenlerimiz için başarılı bir süreç olması temennisinde bulundu.

Bir öğretmenin kendisini devamlı olarak yenilemesi gerektirdiğini söyleyen İl Millî Eğitim Müdürümüz, tüm öğretmenlerimizin yaz tatili süresince dinlenmelerinin yanı sıra eğitimdeki yenilikleri takip ederek, kendilerini çağın gerektirdiği seviyeye taşıdıklarına inandığını söyledi.

Tüm öğretmenlerimize yeni eğitim öğretim yılında başarılar dileyen İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının ülkemiz için hayırlı olması dileklerinde bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürümüz, Uzunköprü İlçemizde Görevli Eğitim Yöneticileriyle Toplantı Gerçekleştirdi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, öğretmen buluşmaları kapsamında ziyaret ettiği ilçede okul ve kurum yöneticileriyle toplantı gerçekleştirdi. Uzunköprü ilçemizin 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılına hazırlık durumunun ele alındığı toplantıda, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, eğitim – öğretim açılışı öncesi gerekli tüm tedbirlerin alınmasını ve tüm okullarımızın eğitim öğretime hazır hale getirilmesi için tüm çalışmaların hızlı bir şekilde tamamlanmasını istedi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, öğretmen buluşmaları kapsamında, 2018-2019 eğitim-öğretim yılı öncesinde tüm ilçelerimizi ziyaret ederek, öğretmenlerimizle bir araya gelecek.

04-09-201804-09-201804-09-201804-09-201804-09-2018

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.