EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan CIRIT, Yeni Atanan Okul Yöneticileriyle Bir Araya Geldi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan CIRIT, Merkez ve İlçelere yeni atanan okul müdürü, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcılarıyla toplantı gerçekleştirdi.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan CIRIT, Yeni Atanan Okul Yöneticileriyle Bir Araya Geldi.

16 Ağustos 2018 Perşembe günü saat 10.30´da İlimiz Edirne Lisesi Toplantı Salonunda, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Hakan CIRIT başkanlığında, gerçekleştirilen toplantıya, Merkez ve İlçelere yeni atanan okul müdürü, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcıları katıldı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan CIRIT, yöneticilerin yeni görevlerinin hayırlı olmasını dileyerek başladığı konuşmasında; “İdarecilik bir süreç işidir. Süreç içerisinde idareciliğini benimsemek gerekiyor. Sizlerin bulunduğunuz konum farklı bir konum. Sizler velilere ve öğrencilere hitap ediyorsunuz. Öğretmenlerimizle, öğrencilerimizle iyi iletişim halinde olmalısınız. Öğrencilere iyi örnek olmalıyız. Bizler eğitimci olarak topluma sağlıklı örnek birey yetiştirme görevindeyiz. Öğrencilerimizde başarıyı hedeflemeliyiz. Öğrencilerimize akademik alanda olduğu kadar sportif anlamında da her türlü desteği vermeliyiz. Çocuklarımızın geleceği için hiçbir fedakarlıktan kaçınmamalıyız. Geleceğimizin teminatı evlatlarımızın en iyi şekilde yetiştirilmesinde elinizden gelenin en iyisini yapacağınızdan hiç şüphemiz yok. Yeni görevlerinizde başarılar dilerim” dedi.

Toplantı, 2018-2019 eğitim-öğretim yılı değerlendirilmesiyle sona erdi.

16-08-201816-08-201816-08-2018

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.