EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt’ın İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavına İlişkin Mesajı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt’ın İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavına İlişkin Mesajı.

Millî Eğitim Bakanlığımız Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün emirleri gereğince 03 Haziran 2018 Pazar  günü saat:10.00’da 5., 6., 7., 9., 10. ve 11. Sınıf öğrencilerimize yönelik İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı, İlimiz  Merkez’de 3 okulda ve 4 ilçemizin 7 okulunda yapılacaktır.

İlimiz Merkezinde 736, İpsala, Keşan, Uzunköprü, Meriç ilçelerimizden 1220 öğrencimiz olmak üzere ilimiz genelinde 1956 öğrencimizin katılımı beklenen İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı 03 Haziran 2018 Cumartesi günü saat:10:00’da tek oturumda ilimiz genelinde 125 salonda gerçekleştirilecektir.

Müdürlüğümüze bağlı; Merkez Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu, Merkez Mehmet Ruşen Erkurt Ortaokulu, Merkez Şehit Üsteğmen Efkan Yıldırım Ortaokulu ile İpsala Anadolu İmam Hatip Lisesi, Keşan Ahmet Yenice Ortaokulu, Keşan Lisesi, Meriç Şehit Öğretmen Aydın Yılmaz Ortaokulu, Meriç Çok Programlı Anadolu Lisesi, Uzunköprü Gazi Turhan Bey Ortaokulu ve Uzunköprü Atatürk Ortaokulu eğitim binalarımızda yapılacak olan İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavına katılacak öğrencilerimizin sorunsuz ve başarılı bir sınav geçirmeleri için, halkımızdan gerekli hassasiyetin gösterilmesi beklenmektedir.

İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk sınavına girecek tüm öğrencilerimize üstün başarılar diliyor, öğrencilerimizin yetişmesinde, gelişmesinde emek, destek ve gayretleri bulunan tüm öğretmenlerimiz ile birlikte velilerimize teşekkür ediyorum.

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.