EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin ÖZCAN´ın 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Dönem Ortak Sınavlara İlişkin Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin ÖZCAN´ın 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Dönem Ortak Sınavlara İlişkin Mesajı

Sevgili Öğrenciler;

23-24 Kasım 2016 tarihinde yapılacak olan  ortak sınavları, en güzel şekilde başaracağınıza olan inancımız tamdır. Yoğun ve yorucu bir çalışma sürecinden sonra edinmiş olduğunuz bilgilerinizi yansıtacağınız bu sınavda, heyecanınıza yenik düşmeyerek başarılı olmanız en büyük isteğimizdir. Çünkü hedeflerinize ulaşabilmenizin şartı, sınav kaygısından ve stresten uzak bir sınav geçirmenizdir.

 

Başarının tek göstergesi sınav değildir. Sınavlar çabaların sonuçlarını değerlendirmeye yönelik araçlardır. Başarı ve başarısızlığı her şeyin başlangıcını ve sonu olarak görmemek gerekir. Ancak başarı da tesadüfler sonucu elde edilemez. Bu nedenle; başarılı olmanın yolu düzenli ve sistemli çalışmadan geçmektedir. Başarı ancak onu istediğiniz takdirde gelecektir. Sadece sınavlarda değil, yaşamımızın her döneminde başarı göstermeniz en önemli dileğimizdir. Başarılı olduğunuz sürece kendinize olan güveniniz de artacaktır.

Bizler sizleri yarınlarınızın temsilcileri olarak görüyor ve sizlere çok önem veriyoruz. Bizim için çok değerlisiniz. Sizlerin güzel ahlaklı, araştıran, sorgulayan, millî ve manevi değerlerimize sahip çıkan gençler olarak yetişmeniz, övünç kaynağımız olacaktır.

İnanıyoruz ki sizler hazırlandığınız bu sınavda en iyi performansı göstereceksiniz. Aylardır sürdürmüş olduğunuz çalışmalarınızın ve emeklerinizin karşılığını almanız, çıkmış olduğunuz bu zorlu yolun sonunda aydınlığa ulaşmanız dileklerimle ortak savlarda hepinize üstün başarılar diliyorum.

 

Bu vesileyle, öğrencilerimizin yetişmesinde, gelişmesinde ve sınava hazırlanmasında emek, destek ve gayretleri bulunan tüm öğretmenlerimiz ile birlikte velilerimize de teşekkür ediyorum.

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.