EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin ÖZCAN´ın Anneler Günü İle İlgili Mesajı

Geleceğimiz olan çocuklarımızı hayata hazırlayan, fiziksel ve psikolojik gelişiminde, en önemlisi de vatana, millete faydalı birey olarak yetişmelerinde önemli rol oynayan annelerimiz...
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin ÖZCAN´ın Anneler Günü İle İlgili Mesajı

Karşılık beklemeden büyüten, özveri ve sevginin kaynağı, bağışlamanın, hoşgörünün ve şefkatin mimarları olan annelerimizin hakları ödenmez. Annelik o kadar yüce bir makamdır ki; Peygamber Efendimizin “Cennet annelerin ayakları altındadır” hadisine mazhar olmuştur. Karşılıksız sevginin, sonsuz özverinin simgesi olan anne, değeri hiçbir zenginlikle ölçülemeyen, sözcüklerle anlatılamayan ve yeri hiçbir zaman doldurulamayan en yüce varlıktır.

Hayattaki en önemli hazinemiz olan annelerimizi yalnız anneler gününde değil, hayat boyunca sevgi ile kucaklamalıyız. Hiç yılmadan sevgi ve şefkatle, fikren ve bedenen sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimizin hakları hiçbir şekilde ödenemez. Geleceğimiz olan çocuklarımızı hayata hazırlayan, fiziksel ve psikolojik gelişiminde, en önemlisi de vatana, millete faydalı birey olarak yetişmelerinde önemli rol oynayan annelerimiz, ailenin en önemli temel taşıdır. İlk öğretmenimiz, koruyucumuz ve yetiştiricimiz olan tüm annelerimizin gününü en candan dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. 

                        Hüseyin ÖZCAN

                         İl Millî Eğitim Müdürü

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.