EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin ÖZCAN´ın Kurban Bayramı Mesajı

     Bayramlarımız, bizi biz yapan,medeniyetimizi ayakta tutan değerlerimizin en güzel yansımasıdır.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin ÖZCAN´ın Kurban Bayramı Mesajı

Bayramlar, sevgi ve saygının arttığı, birlik ve beraberliğin güçlendiği, en önemlisi de kardeşlik ruhunun yeniden inşa edildiği müstesna zamanlardır. Asırlardır koruduğumuz, bitmez tükenmez bir samimiyet ikliminin tazelendiği manevi mevsimlerdir.

Bayramlarımız, bizi biz yapan, medeniyetimizi ayakta tutan değerlerimizin en güzel yansımasıdır. Sadece aynı inancı paylaşanların değil, tüm insanlığın muhtaç olduğu huzur ve mutluluğa ulaşmanın provasıdır. Kalpleri buluşturan sevgi tohumlarının, yüzleri aydınlatan tebessümleriyle dünyanın her köşesine ulaşmasının en önemli adımıdır.

Bu vesile ile Edirneli hemşehrilerimizin, milletimizin ve İslam âleminin Kurban Bayramı’nı en kalbî duygularla kutluyor; Kurban Bayramı’nın tüm insanlık için  barış, huzur ve hayırlar getirmesini, yakın coğrafyamız başta olmak üzere yaşanan acıların son bulmasını, Cenab-ı Allah´tan niyaz ediyorum.

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.