EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Özcan´ın Ortak Sınavlara İlişkin Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Özcan´ın Ortak Sınavlara İlişkin Mesajı

Saygıdeğer Veliler,

Hepimiz çok iyi biliyoruz ki, eğitimin değeri her şeyin üzerindedir. Eğitimin kalitesi, ideal bir geleceğin teminatıdır.Her birey, büyük emek ve özveri isteyen uzun soluklu bir eğitim sürecinden geçmektedir. Bu süreçte eğitim çalışanlarımızın yanında en büyük destekçimiz, çocuklarının iyiliği için hiçbir fedakârlıktan çekinmeyen velilerimizdir.

Çocuklarımız, geleceğimizdir. Umutları bizim umudumuz, başarıları bizim başarımızdır. Her an yanında olduğumuz çocuklarımıza bugünün farklı bir gün olmadığını, onlara güvendiğimizi ve daima en iyisini yapabileceklerine inandığımızı hatırlatalım.  Yavrularımızı okullarına uğurlarken gözlerinin içine sevgiyle bakarak, kulaklarına her şeyden değerli olduklarını fısıldayalım. İnanıyorum ki, yüreklerinde yaktığımız ateş, hayattaki başarılarının kaynağı olacaktır.

Sevgili Öğrenciler,

Hayatınızda attığınız her adım çok değerlidir. Gireceğiniz 2. dönem ortak sınavlarında da arzu ettiğiniz başarıyı yakalayacağınıza ve hedeflerinize ulaşacağınıza can-ı gönülden inanıyorum. Ancak geleceğinizi belirleyecek olan birkaç saatlik sınav değil, zihinlerinizdeki birikim, yüreklerinizdeki cesarettir. Gözlerinizdeki parıltı, başarıda zirveye ulaşacağınızın en belirleyici işaretidir.

Hiç unutmamanızı istediğim ilke şudur ki: İdealleri gerçeğe dönüştüren, amaçları hedefe vardıran başarıya olan inancınızdır.

Bu duygu ve düşüncelerle 27-28 Nisan tarihlerinde yapılacak olan 8. sınıflar 2.dönem ortak sınavlarına girecek olan öğrencilerimize başarılar diliyor, öğrencilerimizin başarısında emeği geçen tüm öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyorum. 

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.