EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimiz Anadolu Mektebi Okumaları Gurubu Toplantısı Müdürlüğümüzde Gerçekleştirildi.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Eski Bakanı, Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sayın Sami GÜÇLÜ’nün öncülüğünde Türkiye genelinde 23 ilde yürütülen ve ortaöğretim öğrencilerince gönüllülük esasına göre içerisinde yer aldığı Anadolu Mektebi Okumaları Edirne Okuma Gurubu toplantısı gerçekleştirildi.
İlimiz Anadolu Mektebi Okumaları Gurubu Toplantısı Müdürlüğümüzde Gerçekleştirildi.

08 Haziran 2017 Perşembe günü İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt’ın başkanlığında Müdürlüğümüz Tunca Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya okuma gurubunda gönüllü olarak yer alan öğretmen ve öğrencilerimiz katıldı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, yapmış olduğu konuşmasında: “Kitap okuyan bir öğrencinin başarısız olması beklenemez. Kitap okumak insanın anlama ve anladığını yorumlama kabiliyetini arttırmaktadır. Bu da özellikle siz öğrencilerimizin derslerinde başarılı olması için son derece önemli. Sizlerin her gün düzenli olarak kitap okumanız ve bunu alışkanlık edinmeniz gerekiyor. Ben şahsım adına okuma grubunda gönüllü olarak yer alan tüm öğrencilerimi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum.” dedi.

 İlimiz Anadolu Mektebi Okumaları Gurubu Toplantısı, 2017-2018 eğitim öğretim yılında eserleri okunacak yazar olarak seçilen Tarık BUĞRA’nın kitaplarının öğrencilerimize teslim edilmesinin ardından sona erdi.

08-06-201708-06-201708-06-201708-06-201708-06-2017

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.