EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimiz Sağlık Meslek Lisesi Öğretmenleri, Proje Kapsamında İşbaşı Gözleminde Bulunmak Üzere İspanya Valensiya Kentindeler.

İlimiz Sağlık Meslek Lisesi Öğretmenleri, Proje Kapsamında İşbaşı Gözleminde Bulunmak Üzere İspanya Valensiya Kentindeler.

Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde Erasmus+ KA1 Mesleki Eğitim Personel Hareketliliği Programı kapsamında hazırlanmış olan ‘’Mesleki Eğitimde İş Sağlığı ve Güvenliğinin Avrupa Standartlarında İncelenmesi’’ isimli projemizin ikinci hareketliliği İspanya’nın Valensiya kentine gerçekleştirilmektedir.

30 Nisan 2017- 13 Mayıs 2017 tarihleri arasında 14 gün boyunca Edirne Süheyl Ünver Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Uzunköprü Hüseyin Çorum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Edirne Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği’nden toplam 14 katılımcı sağlık sektöründe Avrupa’da gerçekleştirilen iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarını gözlemleyeceklerdir. Projemiz ile  ilimizdeki mevcut iş sağlığı ve güvenliği  uygulamalarının Avrupa Standartlarına taşınması için bir eylem planı oluşturulması amaçlanmaktadır.

02-05-201702-05-2017

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.