EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgilendirme Toplantıları Gerçekleştirildi.

  Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Okul, Kurum Müdürleri ile İş Sağlığı ve Güvenliği bilgilendirme toplantıları gerçekleştirildi.
İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgilendirme Toplantıları Gerçekleştirildi.

İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili bilgilendirme toplantılarımız; 29.07.2015 tarihinde Keşan, Enez ve İpsala İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri toplantı salonlarında, 01.07.2015 tarihinde Uzunköprü ve Enez İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri toplantı salonlarında, 03.07.2015 tarihinde Havsa, Süloğlu ve Lalapaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin, Okul ve Kurum Müdürlerinin katılımıyla Müdürlüğümüz Tunca Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin ÖZCAN’ın ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı aynı zamanda İş Sağlığı ve Güvenliği İşveren Vekili Sayın Kemal SOYTÜRK’ ün başkanlığında yürütülen Müdürlüğümüz İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerinde, mevzuatlarda belirtilen usul ve esaslar çerçevesinde; ilçeler, okullar ve kurumlar arası  uygulamaların etkili ve verimli olması, koordinasyonun sağlanması, uygulamalarda birlikteliğin sağlanması amacıyla İlçelerimizde gerçekleştirilen bilgilendirme toplantılarında;

Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Koordinatörü, A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Ahmet Tevfik ERDEM, 6331 sayılı İŞ Sağlığı ve Güvenliği Kanunun, çalışma hayatına getirdiği yenilikler, Okul ve Kurumlarımızdaki yansımaları ile beraber uygulama noktaları, çalışma planlarımız ve güvenli davranış biçimini oluşturma hakkında bilgilendirme sunumu yapmıştır.

Bilgilendirme toplantılarında ayrıca Müdürlüğümüzde Sivil Savunma Uzmanı olarak görev yapan Musa ÖZKAYA’ da okul ve kurumlarımızda yürütülen Sivil Savunma çalışmaları ve tedbir planlarının hazırlanması ve güncellenmesi ile ilgili konularda bilgilendirme yapmıştır.

İlçe, Okul ve Kurum Müdürleri ile yapılan tespit ve değerlendirmelerden sonra toplantılarımız sona ermiştir.

  

1  1

1  1

1  1

1

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.