EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İşbirliği Protokolü İmzalandı

Öğrencilerimize ve topluma “Kişisel Bakım, Kişisel Hijyen, Özsaygı” bilgi ve davranışlarının kazandırılması amaçlı etkinlikler düzenlemesine dair İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Reckitt Benckiser Group adına ARB Reklam Tanıtım ve İletişim Tic. Ltd. Şirketi arsında protokol imzalandı.
İşbirliği Protokolü İmzalandı

İmzalanan bu protokol ile İlimiz genelindeki ortaokullarında eğitim gören 6. 7. ve 8. sınıf öğrencilerimizin, öz bakım bilinci ve özgüvenlerinin gelişmesini sağlamak, onların ilerleyen yıllarda kendine güveni gelişmiş ve öz bakımına dikkat eden bireyler olmaları yönünde bilinçlendirmek ve destek vermek amacıyla etkinlikler düzenlenecektir. Düzenlenen etkinliklere öğrencilerimizin anneleri de dâhil edilerek kamuoyunun da konu hakkında bilgilendirilmesi hedeflenmiştir.

Etkinlikler kapsamında eğitim görevlileri tarafından kişisel bakım, öz bakım, özsaygı konularda eğitim verilmesinin yanı sıra çocukların dış görünüşün önemli algılandığı ve kendilerini bunun üzerinden ifade ettikleri bu ara dönemde onlara, fiziksel ve duygusal anlamda bir yol gösterilmesi amaçlanmıştır.

Protokol, İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz Arda Toplantı Salonunda 09 Şubat 2016 Salı günü, Müdürlüğümüz adına İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Özcan, ARB Reklam Tanıtım ve İletişim Tic. Ltd. Şirketi adına Genel Müdür Sayın Sibel Yarar tarafından imzalanmıştır. İmza töreninde şirket adına, şirketin projelerden sorumlu koordinatörü Hatice Doğan hazır bulundular.

Protokol imzalandığı gün yürürlüğe girmiş olup, uygulanma süresi bir yıldır. 

09-02-2016   09-02-2016

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.