EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Sayın Fatih Başak İlimizi Ziyaret Etti.

Millî Eğitim Bakanlığımız Temel Eğitim Genel Müdürlüğü İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Sayın Fatih Başak, 19-20 Ekim 2017 tarihlerinde ilimize gelerek, Türkiye’de devamsız öğrencilerin incelenmesi kapsamında çalışmalarda bulundu.
İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Sayın Fatih Başak İlimizi Ziyaret Etti.

İki gün süren ziyareti sürecinde merkez ve ilçelerimizde bulunan Temel Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı okullara giden Sayın daire başkanımız, ziyaret ettiği okullarda idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerde görüşmeler gerçekleştirdi.

Okul Yöneticileri İle Toplantı.

Daire Başkanımız Sayın Fatih Başak, okul ziyaretlerinin ardından 20 Ekim 2017 Cuma günü İlimiz merkezinde bulunan İlkokulların yöneticilerinin katılımı ile toplantı gerçekleştirdi.

Müdürlüğümüz Tunca Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt’ta katıldı.

Türkiye’de devamsız öğrencilerin incelenip, değerlendirmesi ve raporlandırılması Edirne çalışmaları hakkında genel bir değerlendirme yapan Daire Başkanımız Sayın Fatih Başak, 2017-2018 eğitim-öğretim yılı ikinci döneminden itibaren, içerisinde ilimizde yer aldığı 12 pilot ilde uygulanacak olan İlkokullarda Yetiştirme Programı (İYEP) amaç ve hedef kitlesi konuları hakkında bilgilendirme yaptı.

23-10-201723-10-2017

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.