EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kırkpınar Ağası Alper Yazoğlu Ortaokulu Öğrencileri Ödüllendirildi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin ÖZCAN,  ülke genelinde yapılan çeşitli yarışmalarda Türkiye derecesi elde eden Kırkpınar Ağası Alper Yazoğlu Ortaokulu öğrencilerini makamında kabul ederek ödüllendirdi.
Kırkpınar Ağası Alper Yazoğlu Ortaokulu Öğrencileri Ödüllendirildi

 

Yaratıcı Çocuklar Derneği’nin Doğan Egmont Yayıncılık İşbirliği ile düzenlenen “Çocuk Hakları” konulu “Geleceğin Yazarları” adlı öykü yarışmasında Türkiye 1.si olan Levent TOSUN, Millî Eğitim Bakanlığı, Ensar Vakfı ve Değerler Eğitimi Merkezi tarafından düzenlenen Türkiye Değerler Olimpiyatları Yardım Severlik Konulu Afiş Tasarımı Yarışması’nda Türkiye 3.sü olan Ahmet Eren EMİR, Kocaeli’nde yapılan Grup Bölge Yarışmalarında 3.cü olarak Ankara’da 8-12 Haziran 2015 tarihlerinde yapılacak olan Türkiye Finallerine katılmaya hak kazanan Küçük Kız Yüzme Takımı’nda yer alan Olcaytu HATİPOĞLU, Sıla Nur OCAK, Tuana Eylül BULUT, Asude ÇAKIRLAR ve Betül KIRDAR’I  makamında kabul ederek ödüllendirdi.

İl Milli Eğitim Müdürü ÖZCAN, “Kırkpınar Alper Yazoğlu Ortaokulu öğrencilerimizi elde ettikleri başarılardan dolayı tebrik ediyorum. Öğrencilerimiz Türkiye genelinde ilimizi en iyi şekilde temsil etmişlerdir. Yüzücü takımında yer alan öğrencilerimizin daha da çok çalışarak uluslararası yarışmalarda da başarılar elde etmelerini arzu ediyoruz. Okul idaresine ve öğrencilerimizin başarılarında büyük katkıları olan öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum. Başarılarının devamı diliyorum” dedi.

Daha sonra İl Milli Eğitim Müdürü ÖZCAN, öğrencilere hediyelerini takdim etti.

 1 1

1  1

1  1

1  1

1

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.