EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Madalyalı Öğrencilerimizden İl Millî Eğitim Müdürümüze Ziyaret.

Türkiye Özel Sporcular Federasyonu tarafından 4-6 Kasım 2017 tarihlerinde Antalya’da düzenlenen “15 Temmuz Şehit ve Gazilerini Anma Atletizm 2. Bölge Şampiyonası”nda ilimizi temsil eden ve birçok dalda madalya kazanan Edirne Özel Eğitim Uygulama Merkezi Spor Kulübü öğrencilerimiz Deniz Kuanç ve Hazal Kuanç İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt’ı ziyaret ettiler.
Madalyalı Öğrencilerimizden İl Millî Eğitim Müdürümüze Ziyaret.

16 Kasım 2017 Perşembe günü Müdürlüğümüzde gerçekleşen ziyarette öğrencilerimize, Edirne Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Sayın Osman Dönmez, Müdür Yardımcısı Sayın Ayşegül Paprat ile Spor Kulübü Başkanı Sayın H. Aysun Yıldız eşlik ettiler.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, yapmış olduğu konuşmasında, geleceğimizin teminatı gençlerimizi hayata hazırlarken akademik eğitimlerinin yanında sportif alanlarda da kendilerini geliştirmelerini sağlamalıyız dedi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz konuşmasının devamında: “Edirne İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak, Bakanlığımız politikaları doğrultusunda tüm öğrencilerimizin en az bir spor dalında lisans sahibi olmalarını sağlamak üzere çalışmalarımızın devam etmektedir.

Özel öğrencilerimizin sportif alanlarda var olmaları, ilgi duydukları spor dalında lisans sahibi olmaları bizleri son derece memnun etmekledir. Sporla ilgilenen özel öğrencilerimizin kendilerini daha iyi ifade ettiği, sosyal hayata daha kolay uyum sağladığı bir gerçektir. Bizlere düşen de özel öğrencilerimizi spora teşvik ederek, kendilerine olan güvenlerini arttırmak ve sosyal hayatın içerisinde daha güçlü bir şekilde var olmalarını sağlamaktır.” dedi.    

Öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik eden İl Millî Eğitim Müdürümüz, öğrencilerimizin başarısında emeği olan başta ailesi ve öğretmenleri olmak üzere herkese teşekkür etti.

Türkiye Özel Sporcular Federasyonu tarafından 4-6 Kasım 2017 tarihlerinde Antalya’da yapılan ve 81 İlden 140 spor kulübünün katıldığı 15 Temmuz Şehit ve Gazilerini Anma Atletizm 2. Bölge Şampiyonasında Edirne Özel Eğitim Uygulama Merkezi Spor Kulübü öğrencimiz Deniz Kuanç; mental minikler 100 metre koşu dalında Marmara Bölgesi ve Türkiye Şampiyonu olarak altın madalya, Gülle atmada ise Marrmara 3. sü olarak bronz madalya kazanmıştır.

Aynı şampiyonada Edirne Özel Eğitim Uygulama Merkezi Spor Kulübü öğrencimiz Hazal Kuanç; mental yıldızlar 200 metre koşu dalında Marmara 2.si olarak gümüş madalya, mental yıldızlar 100 metre koşu dalında ise Marmara 3.sü olarak bronz madalya kazanmıştır. Aynı öğrencimiz Yıldızlar Gülle atma dalında Marmara Bölgesi 2.si olarak gümüş madalya kazanmıştır.

17-11-201717-11-201717-11-201717-11-201717-11-2017

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.