EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

‘Mesleki Eğitimde İş Sağlığı ve Güvenliğinin Avrupa Standartlarında İncelenmesi’ projemizin ilk hareketliliği Almanya’nın Düsseldorf kentine gerçekleştirilecektir.

Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde Erasmus+ KA1 Mesleki Eğitim Personel Hareketliliği Programı kapsamında hazırlanmış olan ‘’Mesleki Eğitimde İş Sağlığı ve Güvenliğinin Avrupa Standartlarında İncelenmesi’’ isimli projemiz 88.389,00 Euro hibe almaya hak kazanmıştır.
‘Mesleki Eğitimde İş Sağlığı ve Güvenliğinin Avrupa Standartlarında İncelenmesi’ projemizin ilk hareketliliği Almanya’nın Düsseldorf kentine gerçekleştirilecektir.

12 ay boyunca sürecek projemizin ilk hareketliliği, iş sağlığı ve güvenliği standartları konusunda Avrupa’nın önce gelen ülkelerinden Almanya’ya 19.02.2017-04.03.2017 tarihleri arasında 14 gün olmak üzere gerçekleştirilecektir.

Proje kapsamında konsorsiyum üyesi olan Edirne Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde görev yapan toplam 15 katılımcı 14 gün boyunca işletmeleri ziyaret ederek Almanya’daki iş sağlığı ve güvenliği önlemlerini yerinde inceleyeceklerdir.

Hareketlilik öncesi katılımcılarımıza gerekli bilgileri vermek ve organizasyon ile ilgili ayrıntıları konuşmak üzere 09.02.2017 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ÖZCAN başkanlığında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilmiştir.

10-02-2017   10-02-2017

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.