EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Bakanımız Prof. Dr. Sayın Ziya SELÇUK, Canlı Yayında Öğretmenlerimize Hitap Edecek.

Millî Eğitim Bakanımız Prof. Dr. Sayın Ziya SELÇUK, Canlı Yayında Öğretmenlerimize Hitap Edecek.

2018-2019 Eğitim –Öğretim Yılı öncesinde, okul öncesi, ilköğretim, ortaöğretim, hayat boyu öğrenme kurumlarımızda görevli yönetici ve öğretmenlerimizin genel kültür, özel alan eğitimi, pedagojik formasyon alanlarında bilgi ve görgülerini arttırmak, yeni beceriler kazandırmak, eğitim ve öğretimde karşılaşılan problemlere çözüm yolları bulmak, öğrenci ve çevrenin ihtiyaçlarına göre plan ve programları hazırlayıp uygulamak amacıyla Millî Eğitim Bakanlığımız Öğretmen Yetiştirme ve geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından “Öğretmenlerin 2018 Eylül Dönemi Mesleki Çalışma Programı” hazırlanmıştır.

Türkiye genelinde tüm öğretmenlerimiz hazırlanan program kapsamında 03 – 14 Eylül 2018 tarihleri arasında mesleki çalışmalarda bulunacaklardır.

Millî Eğitim Bakanımız Prof. Dr. Sayın Ziya SELÇUK, mesleki çalışmaların ilk günü olan 03 Eylül 2018 Pazartesi günü saat 10.30 da TRT HABER ve EBA üzerinden canlı yayınla tüm öğretmenlerimize ve kamuoyuna hitaben konuşma gerçekleştireceklerdir.

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.