EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcımız Sayın Muhterem KURT İlimiz Keşan İlçesini Ziyaret Etti.

     Bakanlığımız Müsteşar Yardımcısı Sayın Muhterem KURT, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Ve Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında İlimiz Keşan İlçesinde yapılan etkinliklere katıldı.
Millî Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcımız Sayın Muhterem KURT İlimiz Keşan İlçesini Ziyaret Etti.

19 Mayıs Salı günü Saat 14:00’da Keşan İlçesi Ahmet Yenice Ortaokulu Sevim Yenice Konferans Salonundaki kutlama etkinliğine Millî Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Muhterem KURT, Keşan Kaymakamı Sayın Bekir DINKIRCI,  İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin ÖZCAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Kemal SOYTÜRK, İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Murat ASIM, Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İlker ERARSLAN, Şube Müdürleri, eğitim yöneticileri, öğretmen ve öğrencilerimiz katıldı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası Kutlama Programı kapsamında, Keşan İlçemizde görev yapan müzik öğretmenleri eşliğinde öğrencilerimizden oluşan gençlik korosu Trakya’ya özgü türküleri seslendirirken, Keşan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü halk oyunları yetişkin kız ekibi Trabzon yöresine özgü oyunları, Halk Oyunları yetişkinler ekibi ise Trakya yöresi ve roman havası oyunlarını sergilediler.

Coşku içinde geçen programın sonunda İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin ÖZCAN, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Muhterem KURT’a, adına 20 Adet Çam Ağacı dikmeyi taahhüt eden belgeyi takdim etti.

           Kutlamaların ardından Millî Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Muhterem KURT, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin ÖZCAN ve beraberindekiler, Keşan “Yaratıcı Zihinler Bilim Kültür ve Sanat Atölyelerinin” kurulması planlanan binasına giderek yerinde incelemelerde bulundular.

2   2   22   2   22

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.