EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Bakanlığımız Personel Genel Müdürü Sayın Hamza AYDOĞDU, İlimizi Ziyaret Etti.

Millî Eğitim Bakanlığımız Personel Genel Müdürü Sayın Hamza Aydoğdu, beraberinde MEB Personel Genel Müdürlüğü Özel Büro Daire Başkanı Sayın Feyzullah Çiftçi ile 05 Ekim 2018 Cuma günü ilimizi ziyaret etti.
Millî Eğitim Bakanlığımız Personel Genel Müdürü Sayın Hamza AYDOĞDU, İlimizi Ziyaret Etti.

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzde görevli müdür yardımcısı ve şube müdürleri ile kahvaltıda bir araya gelen Sayın Genel Müdürümüze, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt tarafından ilimiz eğitim-öğretim durumuna ilişkin bilgi verildi.

MEB Personel Genel Müdürümüz Sayın Hamza Aydoğdu, İlimizde Görevli Eğitim Yöneticileriyle Bir Araya Geldi.

Edirne Halk Eğitim Merkezi Mimar Kemaleddin Konferans Salonunda düzenlenen toplantıya, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, müdürlüğümüz müdür yardımcıları ve şube müdürleri ile İlçe Millî Eğitim Müdürlerimiz ve ilçe şube müdürlerimiz ile merkezde bulunan resmi/özel okul ve kurumlarımızda görevli yöneticiler katıldılar.

Toplantı, Saygı duruşunda bulunulmasının akabinde İstiklâl Marşımızın okunması ile başladı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, yapmış olduğu konuşmasında: “Sayın Genel Müdürüm; Sadece insanlarının değil, taşlarının dahi hayat bulduğu, mükemmel bir şekle büründüğü, tarihin ihtişamını günümüze taşıyan şaheserlerin gölgesinde, Doğu ile batının, madde ile mananın bütünleştiği eşsiz bir şehirdeyiz.

Tarih ve kültür Edirne’yi, Edirne de bizleri kuşatmıştır. Evladı Fatihan diyarı, ecdat yadigârı Edirne, bu medeniyette her yüreğe damla damla düşen bir sevdayı anlatır hepimize.

Bizler de bugün, eğitim sevdasının izinde, bu güzel iklimde, eğitim camiamızın fedakâr kadrosu, eğitim yöneticilerimizle sizlerle buluşmanın heyecanını yaşıyoruz. Edirne’de eğitim anlamında attığımız her adımda yanımızda olmanız, şehrimizle ilgili ihtiyaçlarımızla özel ilgilenerek destek olmanız nedeniyle, sizlere şahsım ve güzide Edirne eğitim camiamız adına şükranlarımızı arz ediyorum.

Tüm bu samimi duygularımla Murat Hüdavendigar Han’ın yadigârı, Sultan Fatih’in emaneti, ülkeleri birleştiren, kıtaları buluşturan, nehirleri kucaklaştıran; şairler, pehlivanlar, sultanlar, camiler, köprüler, şehitler, kültürler şehrimiz, serhad şehri Edirne’mize tekrar hoş geldiniz diyor, saygılar sunuyorum” dedi.

MEB Personel Genel Müdürümüz Sayın Hamza Aydoğdu, Evladı Fatihan diyarı, ecdat yadigârı Edirne’de bulunmaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum diyerek başladığı konuşmasında, Millî Eğitim Bakanlığımızın eğitim politikalarına ilişkin konuşma gerçekleştirdi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt tarafından, MEB Personel Genel Müdürümüz Sayın Hamza Aydoğdu’ya, şehrimize gerçekleştirmiş oldukları ziyaretinin hatırasına, ilimize has olan Edirnekârî sanat tekniğiyle yapılmış tablo armağan etti.

MEB Personel Genel Müdürümüz Sayın Hamza Aydoğdu, beraberinde MEB Personel Genel Müdürlüğü Özel Büro Daire Başkanı Sayın Feyzullah Çiftçi ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt ile birlikte Edirne Valimiz Sayın Günay Özdemir’i ziyaret ettiler.

Edirne İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz hizmet binamızı ziyaret eden Sayın Genel Müdürümüz, İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ziyaretçi defterini imzaladı.

05-10-201805-10-201805-10-201805-10-201805-10-201805-10-201805-10-201805-10-201805-10-201805-10-201805-10-201805-10-201805-10-201805-10-2018

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.