EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz ile T.Ü. İlahiyat Fakültesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı.

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Trakya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi arasında “Eğitimde İşbirliği Protokolü” imzalandı.
Müdürlüğümüz ile T.Ü. İlahiyat Fakültesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı.

06 Aralık 2016 Salı günü Müdürlüğümüz Arda Toplantı Salonunda imzalan protokol kapsamında Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları öğrencilerinin meslekî, akademik, sportif, sanatsal, sosyal-kültürel ve yabancı dil gibi alanlarda yeteneklerinin ortaya çıkarılması ve geliştirilmesi, onlara çağımızın gerektirdiği bilgi ve becerilerin kazandırılması amaçlanmaktadır.

Ayrıca öğretmenlerimizin mesleki ve akademik gelişimlerinin desteklenmesi, akademisyenlerin ve öğretmenlerin karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımlarında bulunulması, fakülte öğrencilerinin öğretmenlik uygulamalarına katkı verilmesi, din eğitimi ve öğretiminde ortak aklın verilerinden yararlanılmasına yönelik çalışmalar gerçekleştirilecektir.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Özcan ve Trakya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sayın Cevdet Kılıç,hayırlı olması dilekleriyle işbirliği protokolünü imza altına aldılar.

06-12-2016   06-12-2016   06-12-2016

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.