EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlerimize “Hizmetiçi Eğitim Protokolü” Kapsamında Seminer

    İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin ÖZCAN, Müdürlüğümüz ile Öğretmen Akedemisi Vakfı arasında imzalan "Hizmetiçi Eğitim Protokolü" kapsamında ilimiz öğretmen ve idarecilerine seminer verilen Fatih Sultan Mehmet Ortaokulunu ziyaret etti.
Öğretmenlerimize “Hizmetiçi Eğitim Protokolü” Kapsamında Seminer

      İlimiz sınırları içindeki tüm okul ve kurumlarında görevli olan, öğretmen ve eğitim yöneticilerinin verimliliklerini, bilgi ve becerilerini artırmak; bilim ve teknoloji alanında gerçekleşen gelişmelere uyumlarını sağlamak, kişisel ve mesleki gelişimlerine destek vermek amacıyla Öğretmen Akademisi Vakfı(ÖRAV) ile Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında 06 Mart 2015 Cuma günü imzalanan “Hizmetiçi Eğitim Protokolü” kapsamında ilk eğitimler 11-12 Nisan tarihlerinde verildi.

        Fatih Sultan Mehmet Ortaokulunda 140 öğretmen ile yöneticiye, 80.Yıl Anadolu Lisesinde 40 öğretmene yönelik “Öğrenen Lider Öğretmen” ve “Çözüm Odaklı İletişim” konulularında seminer verilirken, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin ÖZCAN ile Müdür Yardımcımız Sayın Kemal SOYTÜRK 12 Nisan Pazar günü eğitimin yapıldığı Fatih Sultan Mehmet Ortaokuluna giderek sınıfları ziyaret ettiler.

       Ziyaret sırasında öğretmen ve idarecilerle sohbet eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin ÖZCAN “Hepinizin bildiği üzere Müdürlüğümüz ile Öğretmen Akademisi Vakfı arasında 06 Mart 2015 tarihinde “Hizmetiçi Eğitim Protokolü” imzaladık. Protokol kapsamında 2 yıl içerisinde ilimizde görev yapan tüm öğretmen ve yöneticilerimize yönelik seminerler verilmesi planlandı. Öğretmenlerimizden bu seminere gönüllülük esasına göre katılmalarını istedik. Şuan yoğun bir katılım olduğunu görüyorum. Bugün bu seminere gönüllü olarak katılan yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Sizler bu eğitimdeki memnuniyetinizi okulunuzda görev yapan diğer öğretmen arkadaşlarınızla paylaştığınızda bu sayının daha da artacağını ümit ediyorum.

     Ben buradan Öğretmen Akademisi Vakfına, seminer veren değerli öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Umuyorum bu seminerler yararlı olur ve buradan alacağınız eğitimin, aktaracağınız öğrencilerimize faydası olur. Hepinize iyi günler diliyorum” dedi.

         İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin ÖZCAN ile Müdür Yardımcımız Sayın Kemal SOYTÜRK eğitim verilen sınıfları ziyaretinin ardından okuldan ayrıldılar.

2   2   22   2   22   2   2

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.