EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlerimize Proje Tasarım Teknikleri ve Proje Danışmanlığı Eğitimi

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz koordinasyonunda, proje faaliyetlerinin daha verimli yapılabilmesi için ilimizde görevli 25 öğretmenimizin katılımıyla “Öğretmenler için Proje Tasarım Teknikleri ve Proje Danışmanlığı Eğitimi” verildi.
Öğretmenlerimize Proje Tasarım Teknikleri ve Proje Danışmanlığı Eğitimi

25-26 Kasım 2017 tarihlerinde Edirne Lisesinde gerçekleştirilen eğitimlerde, Bozok Üniversitesinden Prof. Dr. Mustafa Büyükata, Marmara Üniversitesinden Prof. Dr. Kadir Esmer, Trakya Üniversitesinden Prof. Dr. Nesrin Beynek, Dumlupınar Üniversitesinden Doç. Dr. Hamdi Melih Saraoğlu ile İstanbul Üniversitesinden Yrd. Doç Dr. Selda Mercan tarafından öğretmenlerimize, temel kavramlar, projenin bileşenleri, literatür analizi, araştırmanın planlanması ve zaman yönetimi, bulguların analizi, raporlama ve sunum teknikleri konularında eğitimler verildi.

İki gün süren eğitimler süresince öğretmenlerimiz proje uygulamalarında bulunurlarken, çalışmaları eğitmenler tarafından değerlendirildi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, eğitim sınıfını ziyaret ederek, bir süre eğitimi takip etti.

İl Millî Eğitim Müdürümüz, projelerin daha nitelikli ve daha kapsayıcı olması için bu tür eğitimlerinin önemli olduğunu vurgulayarak, eğitimlerin hayırlı olması temennisinde bulundu.

27-11-201727-11-201727-11-201727-11-201727-11-2017

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.