EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlerimizin Resimlerinden Oluşan Resim Sergisi Açıldı.

24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında Müdürlüğümüz Fuaye alanında, ilimiz öğretmenlerimizin çizdiği resimlerinden oluşan resim sergisi açıldı.
Öğretmenlerimizin Resimlerinden Oluşan Resim Sergisi Açıldı.

Öğretmenler Günü etkinlikleri haftası kapsamında Edirne’de görevli öğretmenlerimizin çizimlerinden oluşan resim sergisinin açılışı Vali Yardımcımız Sayın Beyazıt Tanç, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Özcan, okul müdürleri ve öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleşti.

Vali Yardımcımız Sayın Beyazıt Tanç, sergi açılışı öncesi yaptığı konuşmasında: “İlimizin sanat hayatına pek çok katkı sunan değerli öğretmenlerimiz var. Birazdan açılışını gerçekleştireceğimiz sergide öğretmenlerimizin eserlerini göreceğiz. Çok kez sanatçıları bizden ayıran şeyin ne olduğunu düşünürüm. Muhtemelen sanatçılar dünyayı da, bizlerden farklı algılıyorlar. Muhtemelen yeteneklerini ortaya çıkaranda algıda ki bu farklılık olmalı diye düşünürüm. Açılışını yapacağımız bu sergide katkısı olan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.    

Edirne Hasan Rıza Güzel Sanatlar Lisesi öğretmenlerinin müzik dinletisi sunduğu sergi açılışı, Vali Yardımcımız Sayın Beyazıt Tanç, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Özcan ve beraberindekilerin açılış kurdelesini kesmesi ve sergiyi gezmesinin ardından verilen kokteyl ile sona erdi.

 

23-11-2016  23-11-2016  23-11-201623-11-2016  23-11-2016  23-11-2016

 

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.