EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullar Hayat Olsun Projesi İl Yürütme Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi.

Millî Eğitim Bakanlığımız tarafından başlatılan Okullar Hayat Olsun Projesi İl Yürütme Kurulu Toplantısı İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt başkanlığında, proje kapsamında yer alan ve yürütme kurulunda bulunan kurum temsilcileri ile okul müdürlerimizin katılımıyla 21 Eylül 2018 Cuma günü Müdürlüğümüz Tunca Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
Okullar Hayat Olsun Projesi İl Yürütme Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, Millî Eğitim Bakanlığımızın okullar hayat olsun projesi ile okullarımızın tüm vatandaşlarımızın kullanımına açıldığını söyleyerek, bu sayede okullarımız eğitim öğretim saatleri dışında öğrencilerimizin ve halkımızın bahçesinde vakit geçirdiği, dersliklerinde ihtiyaca dönük açılan kurslarla kendilerini geliştirme imkânı buldukları sosyal alanlar olduğunu söyledi.

Okullar Hayat Olsun projesi kapsamında çalışmaların devam edeceğini belirten İl Millî Eğitim Müdürümüz, bu yönde yürütülecek çalışmaların proje ortağı paydaş kurumlarımızın desteğiyle daha da genişletileceğini ve okullarımızın eğitim öğretim saatleri dışında da öğrencilerimizin ve vatandaşlarımızın hizmetine açık olacağını söyledi.

Okullar Hayat Olsun projesi kapsamında açılan kurslar ve yapılan çalışmaların değerlendirildiği toplantı, proje kapsamında 2018-2019 eğitim-öğretim yılında yapılacak çalışmaların görüşülmesi, katılımcıların önerilerinin değerlendirilmesi ve dilek temennilerin ardından sona erdi.

21-09-201821-09-201821-09-201821-09-2018

 

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.