EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okulumda Besleniyorum Projesi Hayırseverlerine Teşekkür Belgesi Verildi.

Edirne Valiliği himayelerinde yürütülmekte olan "Okulumda Besleniyorum Projesi" kapsamında 10 okulumuzun ana sınıflarında uygulanan beslenme programına destek veren hayırseverlere teşekkür belgesi verildi.
Okulumda Besleniyorum Projesi Hayırseverlerine Teşekkür Belgesi Verildi.

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı süresince, yoksunluk içine olan ailelerin okul öncesi eğitim alan çocuklarının okula devamlılıklarını sağlamak, sabah kahvaltılarını yaptırmak amacıyla Okulumda Besleniyorum Projesi başlatılmıştır. Proje kapsamında hazırlanan ürünlerin malzemeleri Kurum, Kuruluş, Hayırseverler ve Vakıf bütçesinden temin edilmiş olup, ürünler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren SODAM Birimi mutfak atölyesinde hazırlanmaktadır.

Edirne Valiliği himayelerinde yürütülmekte olan "Okulumda Besleniyorum Projesi" kapsamında 10 okulumuzun ana sınıflarında uygulanan beslenme programına destek veren hayırseverlere teşekkür belgesi verildi.

Edirne Gazi İlkokulu’nda düzenlenen programa Edirne Valisi Sayın Günay Özdemir, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Sayın Hicran Balı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, beslenme programına destek veren ve belge takdimi yapılacak hayırseverler ile projenin uygulandığı okullarımızın yöneticileri katıldı.

Öğrenciler, Valimiz Sayın Günay Özdemir ile beraberindekileri müzikli gösterisi ile karşıladılar. Okulun anasınıfını ziyaret eden Sayın Valimiz ve beraberindekiler, Kasım ayında doğan üç anasınıfı öğrencisinin doğum günü kutlayarak, tüm öğrencilere çeşitli hediyeler dağıttılar.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Sayın Hicran Balı, proje hakkında bilgilendirmede bulunurken, Edirne Valisi Sayın Günay Özdemir yapmış olduğu konuşmasında, Okulumda Besleniyorum Projesinin bütün Edirne halkının karşılıklı olarak yardımlaştığı sosyal sorumluluk projesi olduğunu söyleyerek, projenin her aşamasında yer alan tüm kurum ve kişilere teşekkür etti. Projenin sürdürülebilir olmasının önemine değinen Vali Sayın Özdemir, Edirne halkının bu projeye sahip çıkacağına tüm kalbiyle inandığını söyledi.

Konuşmaların ardından Valimiz Sayın Günay Özdemir tarafından, projeye destek veren hayırseverlere teşekkür belgesi verildi.

Projeye destek veren Kurum, Kuruluş ve Hayırseverler; Edirne Belediyesi, Edirne Ticaret Borsası, Edirne Süt Üreticileri Birliği, Trakya Birlik Genel Müdürlüğü, Soyyiğit Gıda San. Tic. A.Ş., Edirne Rotary Kulübü, Yardımcı Peynirleri, Marmara Gıda Malzemeleri, Tuğra Market, Özbek Gıda, Padişah Kuyumculuk, Rekor Kuruyemiş, Sezer Un Fabrikası, Deniz Ticaret, Tan Züccaciye, Özyıldırım Kardeşler, Kemal ÖZTAŞ Züccaciye, Özel Edirne Bahçeşehir Anadolu ve Fen Lisesi Müdürlüğü, Arslanzade, Sayın Bahri Dindar, Sayın Funda Paran, Sayın Nilüfer Günaydın. 

Programın ardından Valimiz Sayın Günay Özdemir ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, Gazi İlkokulu öğretmenleriyle bir araya geldi.

06-11-201706-11-201706-11-201706-11-201706-11-201706-11-201706-11-201706-11-2017

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.