EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Ömer Balıbey’den Okul Yöneticilerimize Yönelik Okul Liderliğinde Etkili İletişim Konferansı.

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Bahçeşehir Üniversitesi işbirliğinde düzenlenen programda, ilimiz merkezinde bulunan okullarda görevli yönetici ve öğretmenlere yönelik olarak, eğitimin her kademesinde görev yapmış, bilgi ve birikimlerini yeni nesillere aktarmayı kendisine görev addetmiş Sayın Ömer Balıbey tarafından, Okul Liderliğinde Etkili İletişim konulu konferans verildi.
Sayın Ömer Balıbey’den Okul Yöneticilerimize Yönelik Okul Liderliğinde Etkili İletişim Konferansı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, Edirne Lisesi’nde düzenlenen konferansta yapmış olduğu açılış konuşmasında Sayın Ömer Balıbey’in hayatını eğitime admış örnek bir yönetici olduğunu söyleyerek, konferansı takip eden okul yöneticilerimizin, öğretmenlerimizin, gerçekleştirilecek konferanstan birçok şey öğreneğine inandığını ifade etti.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, şehrimize gelerek, yönetici ve öğretmenlerimizle bir araya gelen Sayın Ömer Balıbey’e teşekkür edip, konferansın hayırlı olması temennisinde bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürümüzün konuşmasının ardından, sırasıyla Hatay, Yozgat ve İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü görevlerini yapmış, Bakanlığımız Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü görevinde bulunmuş Sayın Ömer Balıbey, sunumunu gerçekleştirmek üzere kürsüye davet edildi.

Sayın Ömer Balıbey, yapmış olduğu sunumunda, yönetici lider kimdir, iyi bir okul lideri nasıl olur, iyi bir ekip oluşturabilmek için neler yapılmalı, hizmet kalitesini arttırabilmek yapılacak çalışmalar nelerdir, iyileştirme çalışmaları, değişimi yönetmek ile okul liderliğinde 2023 vizyonu konularında anlatımlarda bulundu.

Sunumunun ardından İl Millî Eğitim Müdürümüz tarafından Sayın Ömer Balıbey’e hediye takdiminde bulunuldu.

29-04-201829-04-201829-04-201829-04-201829-04-201829-04-201829-04-201829-04-2018

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.