EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinden İl Millî Eğitim Müdürümüze Ziyaret.

Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Edirne Şube Başkanı Sayın Faruk Çiftçi, beraberinde Başkan Yardımcısı Sayın Feridun Tunca ve Şehit babası Sayın Ali Vardar ile birlikte İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt’ı ziyaret ettiler.
Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinden İl Millî Eğitim Müdürümüze Ziyaret.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt’ın odasında gerçekleşen ziyarette, Sayın Çiftçi, yeni görevinden dolayı İl Millî Eğitim Müdürümüze hayırlı olsun dileklerini ileterek, görevinde başarılar diledi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade ederek, şehit ailelerimiz; ülkemizin ve milletimizin huzuru ve refahı için canını hiçe sayan aziz şehitlerimizin bizlere birer emaneti olup, her zaman şehit ailelerimizin yanındayız dedi.

Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Edirne Şube Başkanı Sayın Faruk Çiftçi, ziyaret sırasında, “Edirne Asker Hastanesi Şehitliği ve Şehitleri”, “Edirne Şehitler ve Gaziler Albümü” ile “Kırım Harbi’nden Günümüze Trakya Doğumlu Şehitler” adlı kitaplardan İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt’a hediye ettiler.

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.