EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şükrüpaşa Atletik Spor Kulübü Sporcularından İl Millî Eğitim Müdürümüze Ziyaret.

Şükrüpaşa Atletik Spor Kulübü sporcuları beraberinde kulüp başkanı ve antrenörleriyle birlikte geldikleri Müdürlüğümüzde İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt’ı makamında ziyaret ettiler.
Şükrüpaşa Atletik Spor Kulübü Sporcularından İl Millî Eğitim Müdürümüze Ziyaret.

Ziyaretleri esnasında kulüplerinin faaliyetleri hakkında İl Millî Eğitim Müdürümüzü bilgilendiren başkan, antrenör ve sporcular, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt’ı kulüp tarafından düzenlenecek kahvaltı etkinliğine davet ettiler.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, Edirne İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak her branştan sporu ve sporcuyu desteklediğimizi ve desteklemeye devam edeceğimizi belirterek, sporun insan gelişimi için önemine değindi.

Her öğrencimizin eğitim hayatları süresince en az bir spor dalında lisans sahibi olmalarının öneminden bahseden İl Millî Eğitim Müdürümüz, bu anlamda Millî Eğitim Bakanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında imzalanan protokol kapsamında önemli adımlar atıldığını, önemli sonuçların elde edildiğini, ilimizde de lisanslı sporcu oranının çok yüksek olduğunu söyledi.

Öğrencilerimizin okul dışı zamanlarını sportif aktivitelerde değerlendirmelerini memnuniyetle karşıladığını söyleyen İl Millî Eğitim Müdürümüz, bu anlamda özellikle öğrencilerimizin lisanslı bir şekilde spor yaptıkları spor kulüplerimizi çok önemsediğini söyledi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade ederek, çocuklarımızın sağlıklı gelişimine büyük katkı sağlayan spor kulüplerimize teşekkür ederek, Edirne eğitim camiası olarak kulüplerimize destek olmaya ve ortak faaliyetlerde bulunmaya her zaman devam edeceğimizi belirtti.

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.