EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türk Böbrek Vakfı’ndan İl Millî Eğitim Müdürümüze Ziyaret

Türk Böbrek Vakfı Koordinatörü Sayın Ali Arda, Türk Böbrek Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Sayın Mehmet İriş, Lions Kulübü Sağlık Koordinatörü Sayın Melike Tatlı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt’ı makamında ziyaret etti.
Türk Böbrek Vakfı’ndan İl Millî Eğitim Müdürümüze Ziyaret

Türk Böbrek Vakfı Koordinatörü Sayın Ali Arda, İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Hakan Cırıt’ın Türk Böbrek Vakfı’na çok büyük katkıları olduğunu belirterek, verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür ettiler.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Böbrekler insan vücudunun ana laboratuvarıdır. Böbreklerimiz sağlıklı yaşamımızı sürdürebilmemiz açısından çok önemli organlarımızdan bir tanesidir. Türk Böbrek Vakfı, böbreğimizi nasıl koruyabilir, ne tür besin maddeleri tüketmeliyiz, yaşam tarzımız nasıl olmalı, bu tür konularda velilerimize, öğrencilerimize çok önemli bilgiler aktarmaktadırlar. Velilerimizi ve öğrencilerimizi sağlıklı yaşam konusunda bilinçlendirdikleri için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Türk Böbrek Vakfı Koordinatörü Sayın Ali Arda, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt’a, katkılarından dolayı plaket, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Cemal Turan’a da teşekkür belgesi takdim ettiler.

 

17-11-201717-11-2017

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.