EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Cumhuriyeti Prag Büyükelçiliği’ne Ziyaret

"Avrupa’da Otelcilik Uygulamaları’’ Erasmus+ Programı Mesleki Eğitim Hareketlilik Projesi Proje Ekibi Öğrenci ve Öğretmenlerinden Türkiye Cumhuriyeti Prag Büyükelçiliğine Ziyaret 
Türkiye Cumhuriyeti Prag Büyükelçiliği’ne Ziyaret

         Edirne Merkez Dr. Sadık Ahmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yiyecek içecek hizmetleri alanı öğrencilerinin Erasmus + programı çerçevesinde "Avrupa´da Mesleki Eğitim Uygulamaları" adlı proje kapsamında bulunduğu Çek Cumhuriyeti’nin Prag şehrinde Türkiye’nin Prag Büyükelçisi Sayın Ahmet Necati BİGALI’yı ziyaret etti.

        Avrupa’da Otelcilik Uygulamaları adlı proje kapsamında yaklaşık bir aydır  Çek Cumhuriyeti’nin Prag şehrinde eğitim, staj gören 14 öğrenci ve 2 öğretmenden oluşan ekip; Türkiye’nin Prag büyükelçisi Sayın Ahmet Necati BIGALI tarafından makamlarında ağırlandı. Ziyaret kapsamında proje, Edirne ve okul hakkında bilgiler alan büyükelçi; “Türk öğrenci gruplarının kendisini ziyaret etmesinin memnuniyetini dile getirdi. Bu başarılı projeyi uygulayan okul yönetimi ve proje ekibine, öğrencilere takdirlerini iletti.”

      Proje ekibi tarafından kendisine hediye edilen Edirne’ye özgü hediyelere ve el sanatları ürünlerine teşekkür etti. Prag hakkındaki ve büyükelçilik faaliyetleri hakkında bilgilendirmenin ardından hatıra fotoğrafı çekilerek iyi dileklerle veda edildi. 

2   2   2

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.